SPOLEČNĚ DOKÁŽEME VÍC

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O RENOMIA NETWORK

RENOMIA NETWORK je největší síť pojišťovacích makléřů v České republice. Přináší řešení pro nezávislé zprostředkovatele pojištění, kteří se chtějí v současném globálním světě dále rozvíjet, zvyšovat kvalitu služeb pro své klienty a v neposlední řadě udržet krok s vývojem na mezinárodním pojišťovacím trhu. Členové sítě RENOMIA NETWORK si i nadále udrží svoji nezávislost a zároveň mají možnost využívat zavedenou značku a know-how největšího makléře na trhu.

RENOMIA NETWORK působí na českém pojišťovacím trhu od roku 2008 a v současné době má 134 členů, kteří spravují pojistné ve výši 2,6 mld. Kč.


O RENOMIA


Společnost RENOMIA  je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.  Díky členství v mnoha prestižních světových sítích pojišťovacích makléřů nabízí své služby ve více než 135 zemích světa.
RENOMIA, a. s. spolu s majetkově propojenými makléřskými firmami v ČR i v zahraničí a členy sítě RENOMIA NETWORK tvoří RENOMIA GROUP. Celá skupina spravuje pojistné ve výši 8 mld. Kč a má více než tisíc spolupracovníků.
Více informací o RENOMIA je uvedeno na www.renomia.cz.

Certifikáty a ocenění

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky


Kde působíme

 

Kontakt

POMPA.CZ pojištění, financování, investice s.r.o.
Nám. 3. května 1791
765 02 Otrokovice

pompa@pompa.cz
+420 603 288 797
pompova@pompa.cz
+420 777 035 330