Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Vítáme Vás na stránkách společnosti POMPA.CZ pojištění, financování, investice s.r.o.

Jsme pojišťovací makléřská společnost se sídlem v Otrokovicích. Poskytujeme pojišťovací služby firmám, podnikatelům i občanům.
Naší největší předností je široká nabídka poskytovaných služeb a jejich kvalita. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a potřebám a zajistíme pro Vás přístup k nejvýhodnějším produktům u partnerských pojišťoven.  Uzavřením vhodného pojištění naše spolupráce nekončí. Vaše pojištění dále aktivně spravujeme a naše klienty také zastupujeme při řešení pojistných událostí.

Poskytujeme také poradenství v oblasti hypotečních úvěrů a pomáháme našim klientům s bezpečným a nadstandardním zhodnocením jejich finančních rezerv.

Společnost POMPA.CZ pojištění, financování, investice s.r.o. byla založena v roce 2008 a od roku 2014 je členem RENOMIA NETWORK, největší sítě pojišťovacích makléřů v České republice. Své služby poskytujeme klientům prostřednictvím kvalifikovaných odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Věříme, že základem Vaší spokojenosti a dobré spolupráce s námi je otevřenost, individuální přístup, nadstandardní péče a bezplatný servis.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky


Kde působíme

 

Kontakt

POMPA.CZ pojištění, financování, investice s.r.o.
Nám. 3. května 1791
765 02 Otrokovice

pompa@pompa.cz
+420 603 288 797
pompova@pompa.cz
+420 777 035 330