Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Reference klientů

GEMINI oční klinika a.s. spolupracuje se společností POMPA.CZ pojištění, financování, investice s.r.o. již od roku 2010 a to zejména v oblasti pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění majetku. Jako největší oční klinika v ČR s mnoha pobočkami po celé republice potřebujeme v této oblasti zázemí silného a stabilního partnera. Toto zázemí jsme našli ve společnosti POMPA.CZ.

Prim. MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D.
GEMINI oční klinika a.s.POMPA.CZ na trhu dokáží být pro malé i velké a to zejména díky jejich pracovitosti a zodpovědnosti. Nejvíce oceňuji, že se chopí zadání a neustále samostatně táhnou projekt kupředu, tak aby byl co nejdříve dokončen v odpovídající kvalitě. Za 10 let spolupráce jsme si vybudovali vzájemný vztah založený na respektu a důvěře.

Ing. Jan Podzimek
Head of PRIA
PRIA SYSTEM s.r.o.


Společnost POMPA.CZ? Jen díky ní máme vyřízenou naši velmi komplikovanou hypotéku! S manželi Pompovými je spolupráce za odměnu. Mně jako laikovi nesmírně vyhovovalo vedení v papírech krok za krokem. Důslednost, svědomitost, jednoduchost, ochota, svižnost, pohotovost je provázejí každým dnem. Příjemné jednání s úsměvem a pohodou je velmi cenná přidaná hodnota. Děkuji.

Manželé Markéta a Petr Láskovi, Vsetín


POMPA.CZ jsou profesionálové se srdcem na pravém místě. Spolupracujeme s nimi více než 3 roky a měli velkou ochotu a velikou trpělivost, protože jsme byly poněkud komplikovanější případ. Snažili se nám pomoci v hledání a získání financí na koupi vysněného domu, což se jim povedlo.

Manželé Eva a Jiří Žůrkovi, Otrokovice


V roce 2016 jsme vstoupili do vzájemné spolupráce a musím uznat, že pravou nohou.

Společnosti POMPA.CZ vděčíme za nový pohled v oblasti risk managementu naší společnosti. Díky podpoře řady odborníků a spolupráci se společností RENOMIA NETWORK dokázali přesně identifikovat specifické rizika spojené s naším oborem podnikání.

Oceňuji především profesionální přehled nabídek pojištění odpovědnosti za škodu z našich činností - provádění staveb. Optimalizací prošla i celá řada majetkových pojištění, pojištění strojů,  které především díky názoru a pohledu na věc očima profesionála dokázala společnosti snížit náklady na pojistné a zároveň navýšit standard krytí rizik.

Ing. Dušan Pítr
ekonom
Geostav, spol. s.r.o.

S firmou POMPA.CZ spolupracujeme již více jak 11 let a jsme velmi spokojení s přístupem, pomocí, ochotným a rychlým řešením událostí, jak v oblasti pojišťovnictví, tak podrobným a trpělivým vysvětlením možností v oblasti investic.

Situace na trhu se rychle mění a pro toho, kdo nesleduje prostředí pojišťovnictví či investic, je složité se v této problematice s jistotou vyznat, proto si také vážíme péče, kterou nám firma POMPA.CZ průběžně věnuje a pomáhá přehodnotit aktuální situaci na trhu se stávajícími smlouvami a najít vždy pro nás to nejvýhodnější řešení.

Spolupráce s firmou POMPA.CZ je pro nás záruka kvality, profesionality a důvěryhodnosti, proto se nebojíme jejich služby širokého záběru doporučit rodině, známým i zaměstnancům.

Jana Balusková
prokurista společnosti
NVB LINE s.r.o.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky


Kde působíme

 

Kontakt

POMPA.CZ pojištění, financování, investice s.r.o.
Nám. 3. května 1791
765 02 Otrokovice

pompa@pompa.cz
+420 603 288 797
pompova@pompa.cz
+420 777 035 330